צור קשר
*
*

הפרטים שלנו:

טל': 03-6854921
פקס: 03-6853710
מייל: rochev@bezeqint.net

 

* כל התמונות באתר צולמו

     מעבודות שבוצעו ע"י

     רוכב מעצבי וילונות

וילונות הסטה וילונות הסטה וילונות הסטה וילונות הסטה

אודות

רוכב מעצבי וילונות נוסד בשנת 1944, בתל אביב, שדרות רוטשילד 137, מתחם הבימה.

 

במשך 76 שנים בית העסק מייצר וילונות בהתאמה אישית CUSTOM MADE, וברמת גימור ותפירה עילית HAUTE COUTURE הגבוהות ביותר בתחום.

 

בנוסף לסוגי תפירה קלאסיים, צוות רוכב מציג סוגי תפירה יפיפיים ויחודיים אך ורק להם. כיום, רוכב מעצבי וילונות הינו בית עסק בוטיק לעיצוב וילונות יוקרה, וילונות חשמליים, תכנון והתאמה למערכות חשמליות, טפטים, וילונות תואמים לטפטים, מגוון עשיר ויחודי של בדי ריפוד, כיסויי מיטה במגוון דוגמאות וסוגי תפירה יוקרתיים, כריות נוי תואמות ומעוצבות בבדים במגוון עשיר, הלבשת הבית ועיצוב פנים.

 

 

במקום מעצבת פנים מקצועית – טלי, בעלת ותק מעל 20 שנים בעיצוב וילונות והום סטיילינג - ונחשבת למעצבת וילונות מהמובילות והבולטות בתחום.

 

 

לבית העסק מתפרה עצמאית, וקולקצית בדים מרהיבה המתחלפת ונבחרת בקפידה ע"י טלי וצוות וילונות רוכב. הקולקציה הינה גדולה, יחודית, מתעדכנת בהתאם לטרנדים עולמיים, וממיטב המעצבים והיצרנים בעולם.

 

רוכב מעצבי וילונות מעצבים וילונות לסלון, וילונות לחדר שינה, וילונות לחדרי ילדים, וילונות מעוצבים לתינוקות בבדים מדהימים, כיסויי מיטה עם קווילט, כריות, וילונות ונציאניים והצללה למשרדים, מכונים, מסעדות מפוארות ופאבים יוקרתיים, לובי של בתי מלון וכו'.

 

צוות רוכב מלבישים את הקירות בטפטים תואמים, ומחדשים ריהוט בבדי ריפוד יפיפיים, כחלק משירותי עיצוב פנים ללקוח טלי מתאימה גם את גווני צבעי הקיר (טמבור ונירלט) לוילונות, לטפטים ובדי הריפוד שנבחרו, מוסיפה קורטוב של טעם בכריות להשלמת TOTAL LOOK.

 

אנו מלווים פרוייקטים עם אדריכלים, מעצבי פנים ולקוחות רבים, בשיתוף פעולה מלא ובהגעה לתוצאות מושלמות.

 
בצד עיצוב הוילונות ותפירת העילית של כל סוגי התפירה הקלאסיים : קפלים, כיווץ, קאנטר פלד, וילונות רומיים בסגנון  קלאסי, וילונות רומים בסגנון רך, וילון אוסטרי, פלד צרפתי וכו'.

 

 

רוכב מעצבי וילונות גאים להציג סוגי תפירה ותליה יחודיים רק לנו, הנתפרים במתפרה שברשותינו.

 

 

סוגי תפירה אלו יוקרתיים מאוד, אלגנטיים ומדהימים ביופים, וכולן בעיצובה של טלי ועל סמך נסיונה וניסיונם הרב של כל צוות רוכב.

 

תכנון והתאמת מערכות חשמליות ל"בית חכם" ומערכות חשמליות נוספות מהמתוחכמות ביותר בעולם - הינו תחום בו צוות רוכב מעצבי וילונות בראשות – יוסי נחשבים למומחים והמקצועיים ביותר בתחום.

 

בשילוב עם אדריכלים מהבכירים בישראל, יוסי והצוות מלווים פרוייקטים רבים ברחבי הארץ ובחו"ל, תכנון מערכות החשמל נעשית גם בשיתוף מלא עם מפקחי הפרוייקט, מהנדסי החשמל והחשמלאים בשטח.

 

מערכות החשמל משולבות עם מוצרי הצללה המגוללים מעלה כמו : וילונות גלילה להצללה או החשכה, וילונות ונציאניים מאלומיניום, פי.וי.סי, או עץ, וילונות סילואט להצללה או החשכה, כך גם וילונות הדואט, הפליסה הוינט וכן הוילונות הרומיים העשויים מבד.

 

מערכות החשמל גם משולבות עם בדים וסוגי תפירה המוסטים לצדדים.

 

מערכות החשמל יכולות גם להסיט רק את הוילונות כלפי מעלה או לצדדים, כאשר אתם לא בבית או אפילו בחו"ל, וגם דרך הסמארטפון שלכם כשאתם בארץ או בחו"ל.

 

בנוסף נבחרו רוכב מעצבי וילונות להיות בית עסק מייצג את מנועי somfy (מנועים תוצרת צרפת) ולהשתייך לרשת expert somfy כמומחים בתחום המנועים.

 

סגנון, יצירתיות, איכות גבוהה, גימור מושלם, ויחס אישי – אלו המרכיבים שמייחדים ומנחים אותנו כבר 68 שנים

טלי רוכב - מעצבת פנים
       

יוסי רוכב - מעצב וילונות

 

וילונות חשמליים

רוכב מעצבי וילונות הינם מומחים ומובילים בתחום ההפעלות החשמליות לוילונות של כל סוגי המנועים, ושייכים לרשת המומחים של חברת סומפי צרפת expert somfy

 

» לצפיה בסרטון

בדי ריפוד

קולקציה מרהיבה ויחודית של בדי ריפוד, הקולקציה הינה ממיטב המעצבים והיצרנים בעולם. ברשותינו קולקציה יחודית ובלעדית בכל הסגנונות וגם בדי ריפוד בלעדיים ומדהימים בסגנון מודרני, כפרי, קלאסי, וינטאג' וכו'

טפטים

תפקיד מעצב וילונות לראות ראיה כוללת, לשלב עם וילונות אלמנטים עיצוביים נוספים בכל הקשור לטקסטיל הבית. חלק אינטגרלי ומשלים לוילונות הינם טפטים.

 

» קראו עוד

 

רוכב וילונות יוקרה

 

לצפייה:

 
לקטלוג מוצרים: 
עבור לתוכן העמוד