צור קשר
*
*

הפרטים שלנו:

טל': 03-6854921
פקס: 03-6853710
מייל: rochev@bezeqint.net

 

* כל התמונות באתר צולמו

     מעבודות שבוצעו ע"י

     רוכב מעצבי וילונות

איך בוחרים וילון איך בוחרים וילון איך בוחרים וילון

מהו השלב הנכון לתכנן את הוילונות?

כאשר בונים ומעצבים את הבית מחדש, מגיעים אלינו לנושא בחירת הוילון, וכאן נתקלים בקשיים בבחירה, לעומת פריטים אחרים בבית אותם קל לדמיין הן מבחינת נוכחות, צורה והתאמת צבע.
 

התאמה נכונה של סוגי הוילונות, והתפירה משליכה על המראה הסופי של חלל הבית.

   

היות ולעיצוב הוילון חשיבות כה רבה, עדיף להתייעץ עם מעצבת וילונות, כבר בשלבי התכנון והבניה הראשוניים של הבית, וזאת כדי לשלב תכנון פונקציונאלי מוקדם של הקירות והתקרות עם עיצוב עתידי של הוילונות. במקרה כזה ניתן לחשוב על נישות מתאימות, פרופילים דקורטיביים ותשתית לוילונות חשמליים, גם בהתאמה ל "בית  חכם".
 

תכנון מוקדם ימנע טעויות טכניות, כגון אי השארת מרווח מספק בנישה לוילון ועוד.

ברגע שניבחר את כל אפשרויות התיפעול, סוגי הוילונות, כיווני הפתיחה ונבנה את התשתיות המתאימות, נוכל להשאיר את בחירת הבדים לשלבים מאוחרים יותר.

וילונות חשמליים

רוכב מעצבי וילונות הינם מומחים ומובילים בתחום ההפעלות החשמליות לוילונות של כל סוגי המנועים, ושייכים לרשת המומחים של חברת סומפי צרפת expert somfy

 

» לצפיה בסרטון

בדי ריפוד

קולקציה מרהיבה ויחודית של בדי ריפוד, הקולקציה הינה ממיטב המעצבים והיצרנים בעולם. ברשותינו קולקציה יחודית ובלעדית בכל הסגנונות וגם בדי ריפוד בלעדיים ומדהימים בסגנון מודרני, כפרי, קלאסי, וינטאג' וכו'

טפטים

תפקיד מעצב וילונות לראות ראיה כוללת, לשלב עם וילונות אלמנטים עיצוביים נוספים בכל הקשור לטקסטיל הבית. חלק אינטגרלי ומשלים לוילונות הינם טפטים.

 

» קראו עוד

 

רוכב וילונות יוקרה

 

לצפייה:

 
לקטלוג מוצרים: 
עבור לתוכן העמוד