צור קשר
*
*

הפרטים שלנו:

טל': 03-6854921
פקס: 03-6853710
מייל: rochev@bezeqint.net

 

* כל התמונות באתר צולמו

     מעבודות שבוצעו ע"י

     רוכב מעצבי וילונות

עיצוב וילונות

עיצוב וילונות

עיצוב וילונות הינו אומנות השילוב בין :
 

הבדים השונים ( כמות המבחר הינו מספר אלפים ).
בחירת סוג התפירה
התאמה לאדריכלות חלל הבית,
מידת החציצה בין החלל הפרטי בתוך הבית לבין החוץ.
 

ישנן אופציות רבות: וילון מוסט לצד עם מעט בד ( סגנון פנלים) או תפירות בכווץ במספר סוגים תפירה עם שטייף דק פי 2 בד (למראה מינימלי ועדיין רך) או תפירה עם שטייף בינוני , רחב , פי 3 וכו'  למראה מלא יותר.

 
וילון מוסט לצד עם הרבה בד (קפלים ,כיווצים , גלים וכ') וילון מורם כלפי מעלה, עם מעט בד (רומאיים) או עם הרבה בד (אוסטריים).
 

הוספת ביטנה לבדים גם היא אומנות בפני עצמה לעיתים הוספת הביטנה הינה לצורך חציצה עם החוץ, או בהרבה מקרים להעשרת הוילון והענקת מראה מלא, תלת מימדי .
 

חשוב לבדוק את רמת שקיפות הביטנה , והמראה שהוא מעניק לוילון בשילובו יחד.

 

רעיון יפה הוא להצמיד ביטנה צבעונית דקיקה שמחברת כמה אלמנטים בחדר (נניח גוון פיסטוק) על בד בינוני בעל שקיפות בגוון בהיר מאוד נניח גוון שמנת – המראה שנוצר הוא השלמת אוירה עם " זריקת גוון עדינה מאוד" שמבצבצת מתחת לוילון הדומיננטי  מראה מאוד מאוד מעוצב וקליל..
 

באמצעות סוגי התפירה וצורות ההרמה , ניתן ליצור סגנון אלגנטי ,  או קליל ( אפשר גם לשלב מראה שהוא חלקו קליל ולא מחוייט וחלקו מחוייט).
 

אפשרות מעניינת היא לשלב באותו הוילון שני סוגי תפירה ,אשר כל אחד מהם יוצר מראה שונה וכך ניתן לתלותו בכמה אופנים ועל ידי כך לשנות את מראה החדר ועיצובו, לפי רצוננו  - כל מספר חודשים.

וילונות חשמליים

רוכב מעצבי וילונות הינם מומחים ומובילים בתחום ההפעלות החשמליות לוילונות של כל סוגי המנועים, ושייכים לרשת המומחים של חברת סומפי צרפת expert somfy

 

» לצפיה בסרטון

בדי ריפוד

קולקציה מרהיבה ויחודית של בדי ריפוד, הקולקציה הינה ממיטב המעצבים והיצרנים בעולם. ברשותינו קולקציה יחודית ובלעדית בכל הסגנונות וגם בדי ריפוד בלעדיים ומדהימים בסגנון מודרני, כפרי, קלאסי, וינטאג' וכו'

טפטים

תפקיד מעצב וילונות לראות ראיה כוללת, לשלב עם וילונות אלמנטים עיצוביים נוספים בכל הקשור לטקסטיל הבית. חלק אינטגרלי ומשלים לוילונות הינם טפטים.

 

» קראו עוד

 

רוכב וילונות יוקרה

 

לצפייה:

 
לקטלוג מוצרים: 
עבור לתוכן העמוד