צור קשר
*
*

הפרטים שלנו:

טל': 03-6854921
פקס: 03-6853710
מייל: rochev@bezeqint.net

 

* כל התמונות באתר צולמו

     מעבודות שבוצעו ע"י

     רוכב מעצבי וילונות

וילונות מעוצבים

מעצבת הוילונות חייבת לשקלל מספר גורמים כדי לייצר וילונות מעוצבים :
הרכב הבד, מידת נוקשותו, צורת "הנפילה" של הבד, שילובים בין מספר בדים , שילובים בין צבעים וטקסטורות, אפשרות לשילוב של אביזרים נילווים לוילון כגון:
 

חרוזים, גדילים המוסיפים קורטוב צבע ויחודיות לוילון. אפשר לשלב בד על בד בחלקיו השונים של הוילון לעיתים בגוונים שונים ולעיתים בטקסטורות שונות כלומר ניתן לעשות בורדורה למטה בחלק התחתון או העליון של הוילון, מבד שונה המתאים לגוון מסויים שנמצא בחלל , או גוון המשתלב עם גווני החלל.
 

וילונות מעוצבים חשוב לתפור במתפרת הבית,כך שלאורך כל תהליך היצור תיבדק התאמת העבודה לסקיצה של מעצבת הוילונות, ושתישמר הפרופורציה בשילובים כפי ששורטט על ידה.
 

ובמידת הצורך לשנות ולתקן תוך כדי תהליך הייצור.
 

רוכב מעצבי וילונות הם בעלי מתפרה עצמאית ומקצועית ביותר המייצרת אך ורק עבור בית העסק.
וילונות מעוצבים מחייבים תפירת עילית HAUTE COUTURE .

וילונות חשמליים

רוכב מעצבי וילונות הינם מומחים ומובילים בתחום ההפעלות החשמליות לוילונות של כל סוגי המנועים, ושייכים לרשת המומחים של חברת סומפי צרפת expert somfy

 

» לצפיה בסרטון

בדי ריפוד

קולקציה מרהיבה ויחודית של בדי ריפוד, הקולקציה הינה ממיטב המעצבים והיצרנים בעולם. ברשותינו קולקציה יחודית ובלעדית בכל הסגנונות וגם בדי ריפוד בלעדיים ומדהימים בסגנון מודרני, כפרי, קלאסי, וינטאג' וכו'

טפטים

תפקיד מעצב וילונות לראות ראיה כוללת, לשלב עם וילונות אלמנטים עיצוביים נוספים בכל הקשור לטקסטיל הבית. חלק אינטגרלי ומשלים לוילונות הינם טפטים.

 

» קראו עוד

 

רוכב וילונות יוקרה

 

לצפייה:

 
לקטלוג מוצרים: 
עבור לתוכן העמוד