צור קשר
*
*

הפרטים שלנו:

טל': 03-6854921
פקס: 03-6853710
מייל: rochev@bezeqint.net

 

* כל התמונות באתר צולמו

     מעבודות שבוצעו ע"י

     רוכב מעצבי וילונות

וילונות ונציאנים

תריסים ונציאנים או וילונות ונציאנים נימנים על מוצרי ההצללה. עיקר שימושם פרקטי.
 

תריסים ונציאנים הינם למעשה תריסים המיוצרים או מאלומיניום,או מעץ,או מפי.וי.סי, השלבים מאוזנים ומגיעים במגוון רוחבים החל מ- 16 מ"מ ועד 63 מ"מ, השלבים ניתנים לכיוונון.
 

תריסים ונציאניים מאלומיניום ,הינם תריסים הצבועים בצבעים ללא עופרת., ומתאימים לכל חללי הבית, לחדרי ילדים ותינוקות. 

בתריסים אלו קשת הצבעים רחבה מאוד ,הם ניתנים לשילוב במשרדים, בחדרי ילדים, וגם במטבח הישראלי. 

כחלק משלים בעיצוב החדר התריס הונציאני יכול להוסיף קורטוב של צבע לדוגמא: מטבח בגוון לבן או שמנת בשילוב תריס בגוון פיסטוק , או חדר ילדה בשילוב תריס ונציאני בגוון אדום או ורוד בייבי וכו'. 

תריסים ונציאניים מעץ קיימים בצבעי העץ ,וקשת גווניו - מן הגוון הבהיר ביותר ועד לכהה מאוד. בשנים האחרונות נוספו גוונים נוספים לונציאניים עץ כמו לבן, לבן מבריק, כסף מבריק , שחור, שחור מבריק (פסנתר) וכו' – גם אלו גוונים יפייפיים המשלימים את הבית המעוצב במראה מינימליסטי נקי. תריסים אלו עשויים מעץ בוק מלא , איכותי מאוד, וצבועים בצבעים ללא עופרת המתאימים לפנים הבית. תריסים ונציאניים מפי.וי.סי , דמויי עץ ,מחומר פוליסטירן מוקצף, תריסים אלו מתאימים לבית ולמשרד ,ניראים כמו עץ, ועלותם נמוכה. 

 

תריסים ונציאניים ניתנים לשילוב עם וילונות בד מעליהם , מאחר ומגוון הצבעים הינו רחב אפשר לעצב את החדר עם גוון מעניין.

 

וילונות חשמליים

רוכב מעצבי וילונות הינם מומחים ומובילים בתחום ההפעלות החשמליות לוילונות של כל סוגי המנועים, ושייכים לרשת המומחים של חברת סומפי צרפת expert somfy

 

» לצפיה בסרטון

בדי ריפוד

קולקציה מרהיבה ויחודית של בדי ריפוד, הקולקציה הינה ממיטב המעצבים והיצרנים בעולם. ברשותינו קולקציה יחודית ובלעדית בכל הסגנונות וגם בדי ריפוד בלעדיים ומדהימים בסגנון מודרני, כפרי, קלאסי, וינטאג' וכו'

טפטים

תפקיד מעצב וילונות לראות ראיה כוללת, לשלב עם וילונות אלמנטים עיצוביים נוספים בכל הקשור לטקסטיל הבית. חלק אינטגרלי ומשלים לוילונות הינם טפטים.

 

» קראו עוד

 

רוכב וילונות יוקרה

 

לצפייה:

 
לקטלוג מוצרים: 
עבור לתוכן העמוד