צור קשר
*
*

הפרטים שלנו:

טל': 03-6854921
פקס: 03-6853710
מייל: rochev@bezeqint.net

 

* כל התמונות באתר צולמו

     מעבודות שבוצעו ע"י

     רוכב מעצבי וילונות

וילונות לחדרי תינוקות בשילוב טפטים, כיסויים וכריות

המבחר הקיים היום לוילונות לחדרי תינוקות חסר תקדים.
 

מגוון הבדים עשיר מאוד ,שלל דוגמאות וצבעים ,שילובים של טפטים עם בדים תואמים ,כיסויי מיטה מוכנים מרהיבים המותאמים לטפט ולוילון בחדר,כריות תואמות, אהילים מיוחדים מבדי הוילונות, שטיחים כמו טקסטורת הוילון וכל זאת משילובים הנעשים ע"י טובי מעצבי הטקסטיל בעולם. קטלוגים שלמים עם כל הלבשת החדר לתינוק מותאמים עם המלצת מעצב הטקסטיל.
 

אפשר לשלב בדים רכים ,עם טפטים בהתאמה או כל אביזר נוסף לחדר מבדים איכותיים רבים.
 

הדבר החשוב ביותר בוילונות לחדרי תינוקות הוא הקפדה על חומרים ברמה גבוהה , חשוב שצביעת הבדים תהיה מצבע משובח וללא עופרת רעילה , כמו כן חשוב שהסיבים יהיו באיכות הגבוהה ביותר, בנוסף חשוב מאוד שהבד הנבחר יהיה פרקטי לניקוי.
 

כאשר מדובר בתינוקות חשוב לדעת שיש בדים דוחי אבק.
 

טפטים לחדרי תינוקות גם הם חשוב שיהיו בעלי תקינות ובצבעים ללא עופרת.
 

בייצור הוילונות וההתקנה יש לשים לב שהם אינם מסכנים את התינוק, למשל שלא יהיו חוטים או שרשראות נגישות וכן שהמסילה תהיה קלה להסטה.

וילונות חשמליים

רוכב מעצבי וילונות הינם מומחים ומובילים בתחום ההפעלות החשמליות לוילונות של כל סוגי המנועים, ושייכים לרשת המומחים של חברת סומפי צרפת expert somfy

 

» לצפיה בסרטון

בדי ריפוד

קולקציה מרהיבה ויחודית של בדי ריפוד, הקולקציה הינה ממיטב המעצבים והיצרנים בעולם. ברשותינו קולקציה יחודית ובלעדית בכל הסגנונות וגם בדי ריפוד בלעדיים ומדהימים בסגנון מודרני, כפרי, קלאסי, וינטאג' וכו'

טפטים

תפקיד מעצב וילונות לראות ראיה כוללת, לשלב עם וילונות אלמנטים עיצוביים נוספים בכל הקשור לטקסטיל הבית. חלק אינטגרלי ומשלים לוילונות הינם טפטים.

 

» קראו עוד

 

רוכב וילונות יוקרה

 

לצפייה:

 
לקטלוג מוצרים: 
עבור לתוכן העמוד