צור קשר
*
*
רוכב מעצבי וילונות הוקם ע"י שמעון רוכב בשנת 1944 "בתל אביב הקטנה" שד' רוטשילד 137- מול "הבימה". עד היום שוכן בית העסק בדיוק באותו מקום מזה 63 שנים. בחנות הותיקה תוכלו למצוא וילונות וטפטים תואמים מקולקציה מרהיבה, שנבחרה בקפידה רבה, ועל סמך נסיון רב.
מרגע הקמתו שם בית העסק דגש על נושא עיצוב וילונות בסגנונות מיוחדים, ודאג לידע נרחב של מעצביו.

וילונות מעוצבים

וילונות מעוצבים מאפשרים לכם להנות מאווירה מיוחדת בבית. בעזרת הבדים האיכותיים והתפירה המקצועית אפשר להגיע להצללה מדוייקת בכל חדר

 עיצוב הבית-

כאשר אנחנו מתייעדים לעבוד דירה, הדבר הראשון שאנו חושבים עליו הוא על עיצוב הבית. כולנו רוצים לעצב את הבית שלנו באופן נכון. כלומר באופן שיקנה גם אוירה ביתית חמה ונעימה אך גם יהיה פרקטי ונוח לשהייה או לניקיון. עיצוב בית כולל ברוב המקרים שיפוץ קל, רכישת רהיטים ותליית וילונות. כל אלה צריכים להעשות בהרמוניה מושלמת כדי שהבית יקבל צורה ביתית ואחידה. אם כך כיצד עושים זאת?

 

וילונות מעצבים-

וילונות מעוצבים הם למעשה וילונות בעיצוב שונה, כך שהמראה של הוילון בתוך הבית הוא לא רק ייחודי, אלא מקנה לבית כולו אוירה או לוק אחר. הוילון יכול להיות מבד מאוד יוקרתי, או ממוקם במקום גבוה משמעותית בחלל, או בכלל לכלול שילובים של מספר בדים וטקסטורות. כל עיצוב שהוא אינו סטנדרטי ומקנה מראה אחר לחדר בו הוא ממוקם, יכול להחשב וילונות מעוצבים. מעצבים שונים מציעים לנו שירות עיצוב לוילונות. מעצב יוכל למדוד בצורה נכונה את החלל, את גודל החלון ולהתאים לאותו חלון את הוילון המעוצב והמרשים ביותר. מרבית הבתים בישראל הם קטנים יחסית מכורח המציאות. עיצוב וילון בצורה נכונה יכולה להקנות לבית מראה גדול ורחב יותר ממה שהוא באמת.

 

סוגי וילונות מעוצבים-

לכל בית מתאים וילון שונה והוילון הנבחר צריך להיות בהתאמה מושלמת עם שאר החלל והריהוט. וילונות מעוצבים ברוב המקרים יהיו מסיביים ודומיננטיים בחלל ולכן צריך לאהוב את הסגנון הזה בטרם נבחר לשים בבית שלנו וילונות מעוצבים. ברוב המקרים הוילונות יהיו בשיטה של הסטה כאשר הוילונות מוסטים לצורך סגירתם או פתיחתם. מרבית הוילונות המעוצבים יהיו מורכבים ממספר סוגי בדים ורובם יהיו בעלי שכבת הצללה, שנועדה לאפשר לבית להיות חסום לשמש החזקה, שנכנסת אליו בחלק משעות היממה. באופן הזה הוילונות המעוצבים אינם משמשים אותנו רק לשם היופי, אלא גם פרקטיים בכל הקשור לשמירה על קרירות הבית בימים החמים וגם שמירה על פרטיות במקרה של חלון רחב ידיים.

 

וילונות מעוצבים- לאן?

וילונות מעוצבים מתאימים לכל סוג של חלל. בין אם לסלון, חדר שינה או חדר ילדים, וילון מעוצב יוכל להוסיף למראה הכולל של החדר או החלל. וילן מעוצב יהיה למעשה בהתאמה אישית לחדר ולתכולתו וכך יוכל לתרום למראה כולל של אותו החדר ובכלל לבית. עיצוב וילונות חייב להעשות על ידי אדם מקצועי, זאת כדי שלא ירמו אתכם וימכרו לכם בדים, או וילונות פשוטים במחיר של וילונות יוקרה.

 

וילונות חשמליים

רוכב מעצבי וילונות הינם מומחים ומובילים בתחום ההפעלות החשמליות לוילונות של כל סוגי המנועים, ושייכים לרשת המומחים של חברת סומפי צרפת expert somfy

 

» לצפיה בסרטון

בדי ריפוד

קולקציה מרהיבה ויחודית של בדי ריפוד, הקולקציה הינה ממיטב המעצבים והיצרנים בעולם. ברשותינו קולקציה יחודית ובלעדית בכל הסגנונות וגם בדי ריפוד בלעדיים ומדהימים בסגנון מודרני, כפרי, קלאסי, וינטאג' וכו'

טפטים

תפקיד מעצב וילונות לראות ראיה כוללת, לשלב עם וילונות אלמנטים עיצוביים נוספים בכל הקשור לטקסטיל הבית. חלק אינטגרלי ומשלים לוילונות הינם טפטים.

 

» קראו עוד

 

רוכב וילונות יוקרה

 

לצפייה:

 
לקטלוג מוצרים: 
עבור לתוכן העמוד