צור קשר
*
*
רוכב מעצבי וילונות הוקם ע"י שמעון רוכב בשנת 1944 "בתל אביב הקטנה" שד' רוטשילד 137- מול "הבימה". עד היום שוכן בית העסק בדיוק באותו מקום מזה 63 שנים. בחנות הותיקה תוכלו למצוא וילונות וטפטים תואמים מקולקציה מרהיבה, שנבחרה בקפידה רבה, ועל סמך נסיון רב.
מרגע הקמתו שם בית העסק דגש על נושא עיצוב וילונות בסגנונות מיוחדים, ודאג לידע נרחב של מעצביו.

וילונות לחדר תינוקות

 

חדר לתינוק החדש 

 על אף שבפועל רוב התינוקות ישנים בתחילת חייהם עם הוריהם בחדרם, זה עדיין לא מונע מאיתנו ההורים המצפים לתכנן בקפידה את חדר התינוק החדש שלנו. התיכנון הוא קפדני וחשוב, שכן לחדר התינוק אין רק חשיבות עיצובית, אלא גם מעשית, שכן ככל שהחדר יתוכנן בצורה טובה ונוחה יותר, כך חייכם החדשים עם תינוק בבית יהיו נוחים ופשוטים יותר. הבחירה בגווני החדר, המיטה ושאר הריהוט, השטיח ואפילו הוילונות צריכה להיות בחירה חכמה ותואמת את מטרת החדר. לדוגמא לא מומלץ לעצב את החדר בצבעים צעקניים מידי, שכן הוכח שצבעים אלו מקשים על שנת התינוק הרך. כך גם וילונות הם פריט חשוב בחדר ולא רק מבחינה עיצובית והתאמתם לעיצוב הכולל של החדר. הוילון יעזור לכם לשמור על איוורור של החדר, אך עדיין להחשיך אותו בהתאם לצורך של ילדכם בכדי לישון. 

 

חשיבות וילונות לחדר התינוקות 

לוילונות בחדר תינוקות יש חשיבות עצומה ולא רק ברמת עיצוב החדר. גם אנשים שאינם אוהבים להשתמש בוילונות וניתן לראות כי ביתם נטול וילונות, יבחרו לרוב לתלות וילון בחדר התינוקות המיועד. הסיבה לכך היא שתינוק מגיל מסויים מתחיל להבחין בין יום ללילה וחשוב להבדיל עבורו בין שנת יום לשנת לילה. וילונות יכולים לסייע רבות בהקניית הרגלי שינה נכונים, שכן אי אפשר לצפות מתינוק לישון בחדר מלא אור, אך עדיין אפשר להחשיך מעט את חדרו, זאת מבלי לגרום לו לחשוב שהגיע כבר לילה. הקניית הרגלי שינה היא פעולה חשובה וניתן להיעזר בוילונות החדר רבות לצורך השגת מטרה נעלה זו.  

 

סוגי וילונות לחדר תינוקות 

מרבית האנשים חושבים שהבחירה בוילונות לחדר תינוקות תלויה בצבעים ובצורות בלבד. אומנם מרבית הוילונות לחדר ילדים עשויים מבדים קלים, צבעוניים ורקומים בצורות או דמויות שמתאימות לילדים ותינוקות, אך למעשה ניתן לשלב בחדר תינוקות וילונות מסוגים שונים בהתאם לצורך. ניתן להתאים וילונות הסטה, גלילה, רומאיים או בכלל וילונות קשיחים. בנוסף בבואנו לבחור וילון לחדר התינוקות שלנו חשוב לבחור וילונות בעלי תקן ובאורך החלון ולא מעבר לו. ככל שהתינוק שלכם יגדל הוא יתחיל לנוע בחופשיות, לזחול וללכת ווילון ארוך מידי יכול להביא למצב של נפילה או חבלה, לכם חשוב להקפיד גם על נושא הבטיחות בבואנו לבחור וילונות לחדר התינוקות.

 

וילונות חשמליים

רוכב מעצבי וילונות הינם מומחים ומובילים בתחום ההפעלות החשמליות לוילונות של כל סוגי המנועים, ושייכים לרשת המומחים של חברת סומפי צרפת expert somfy

 

» לצפיה בסרטון

בדי ריפוד

קולקציה מרהיבה ויחודית של בדי ריפוד, הקולקציה הינה ממיטב המעצבים והיצרנים בעולם. ברשותינו קולקציה יחודית ובלעדית בכל הסגנונות וגם בדי ריפוד בלעדיים ומדהימים בסגנון מודרני, כפרי, קלאסי, וינטאג' וכו'

טפטים

תפקיד מעצב וילונות לראות ראיה כוללת, לשלב עם וילונות אלמנטים עיצוביים נוספים בכל הקשור לטקסטיל הבית. חלק אינטגרלי ומשלים לוילונות הינם טפטים.

 

» קראו עוד

 

רוכב וילונות יוקרה

 

לצפייה:

 
לקטלוג מוצרים: 
עבור לתוכן העמוד